Balón

Pe­da­go­go­vé: Vla­di­míra Přikrylová, Lucie Černá

Umístění třídy: přední zelený pavilon

Tříd­ní e-mail: ms.​balon@​seznam.​cz

Plán akcí - Duben

Plavání

Návštěva knihovny - 2. 4.

Návštěva 1. třídy ZŠ - 4. 4.

Odrážedla - každou středu od 17. 4.

Den naruby - 16. 4.

Čarodějná stezka na školní zahradě s přespáním - 26. 4. od 18:00hod

Rej čarodějnic - 30. 4.

Březen v Balónu

Měsíc březen se nesl v duchu čekání na jaro. Seznámili jsme se s charakteristickými znaky jara a povídali jsme si o živé a neživé přírodě. Na první jarní den jsme vyrazili do lesa na velkou jarní vycházku, při které jsme zanesli zvířátkům do krmelce ovoce a zeleninu. Zúčastnili jsme se výtvarné soutěže  Muzea Dr. Bohuslava Horáka v Rokycanech: "O nejhezčí velkou kraslici". Získali jsme  čestné uznání a 3D labyrint. V naší třídě se uskutečnila Noc s Andersenem, při které jsme se věnovali pohádce Kam se schoval nůž od Eduarda Petišky. S velikonočním přáním jsme navštívili základní školu, knihovnu a paní starostku. Vyzdobili jsme náměstí velikonočními vajíčky, prožili jsme barevné velikonoční dny, a udělali jsme si velikonoční stezku na zahradě mateřské školy, při které jsme plnili spoustu úkolů. Na konci na nás čekala sladká odměna. Už se moc těšíme na Velikonoce.

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Když stromy v dubnu odkvetou, hojně ovoce ponesou.