ZŠ - Hodnocení za 2. pololetí

příspěvková organizace, Chylická 189, 338 42 Hrádek,

IČO 75006120

Vážení rodiče,

způsob hodnocení na vysvědčení upravuje nová vyhláška č. 211/2020 o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020.

Podle této vyhlášky budeme vycházet při hodnocení výsledků:

-       ze známek získaných v druhém pololetí v době, kdy žák měl povinnost řádně docházet do školy, tzn. do 10. 3. 2020

-       podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku – zde budeme zohledňovat snahu o pravidelnou práci, odevzdávání úkolů, atd.

-       podpůrně z hodnocení výsledků žáka za první pololetí školního roku

Doufám, že to už bude poslední krok, který budeme muset nově udělat v této době a že se všichni vrátíme 1. září ve zdraví a budeme pokračovat tak, jak jsme všichni zvyklí.

Pokud někteří rodiče nebudou souhlasit se známkami na vysvědčení, mohou požádat o komisionální přezkoušení.

Věřím, že ani pro rodiče nebylo toto období vůbec jednoduché, a o to víc si vážím Vaší spolupráce. Všem rodičům mnohokrát děkuji.

V Hrádku 5. 6. 2020            Mgr. Iveta Kostovová

ředitelka ZŠ a MŠ