Předvánoční týden na 1. stupni

Zveřejněno: 21. 12. 2018, zapsal: Ha­na Vi­mro­vá, přečteno: 204x

Předvánoční týden na 1. stupni byl velmi pestrý.

Ve středu jsme si vyrazili do plzeňského kina v Olympii na pohádku Čertí brko. Filmové představení se dětem velice líbilo a těší se již na další návštěvu kina.

Ve čtvrtek vyrazila 4. třída na vycházku do lesa. Děti přinesly dobroty pro zvířátka (jablka, seno, kaštany), které daly do krmelce.

Nejvíce si děti užily páteční dopoledne. Vše začalo v tělocvičně školy, kde proběhly zkušební jízdy nových koloběžek, které dostala družina jako překvapení k Vánocům. Děti zkoušely jízdu, slalom mezi kužely a po úpravě koloběžek i jízdu  na odrážedlech. Pak následovala zábava ve třídách (rozdávání drobných dárečků, vánoční tombola, hry, písničky na přání atd.). Dopoledne bylo zakončeno společným zpěvem koled a vánočních písniček na chodbě u stromečku.

Přejeme všem rodičům a přátelům školy krásné a pohodové Vánoce a do  nového roku hodně zdraví a štěstí.