JÍDELNÍ LÍSTEK ZŠ

                        

12.dubna - 16.dubna

    Pondělí

svačina chléb, máslo, vysočina/1.,7.,3.,/v sáčku odnést do třídy

polévka pórková /./

krkonošské rizoto, kyselá okurka, pítí /1.,3.,7,6./

Úterý

svačina celozrnný rohlík, sýr/1.,3.,7./v sáčku odnést do třídy

polévka kuřecí s těstovinou /.,7./

bramborový knedlík, vepřový plátek na kmíně, ovoce, čaj/1.,3.,7./

Středa   

svačina chléb, máslo  /1.,3.,7./v sáčku odnést do třídy

polévka gulášová /01,03,./

plněné buchty, kakao, ovoce/1.,3.,7./

Čtvrtek

svačina obložená houska  /1.,3.,7./v sáčku odnést do třídy

polévka z červené čočky /01,03,./

bramborová kaše, filé v kukuřičných lupínkách, salátová okurka, pití/1.,3.,7./


Pátek

svačina chléb, vajíčková pomazánka  /1.,3.,7./v sáčku odnést do třídy

polévka hovězí s jáhlami/01,03,./

těstoviny, rajská omačka, klopsy ,pití/1.,3.,7.6/

 

                                                      19.dubna- 23. dubna

Pondělí

svačina  /1.,7.,3.,/v sáčku odnést do třídy

polévka frankfurtská /1.,./

bramborové šišky s mákem,kapučíno, ovoce /1.,3.,7./

                                                                          Úterý

svačina  /1.,7.,3.,/v sáčku odnést do třídy

polévka cizrnová  /1.,3.,7./

šťouchané brambory, kuřecí plněná rolka, zeleninová obloha, pití /1.,3.,7.,./

Středa

svačina  /1.,3.,7./v sáčku odnést do třídy

polévka česnečka //

rýže nebo bulgur, játra na cibulce, ovoce, pití  /1.,3.,7./

Čtvrtek

svačina  /1.,3.,7./v sáčku odnést do třídy

polévka drožďová /,./

brambory, vepřový plátek, špenát /1.,3.,7./

Pátek

svačina  /1.,3.,7./ v sáčku odnést do třídy

polévka slepičí s krupicí a vejci   /1.,3.,7../

houskový knedlík, krůtí perkelt, pití /1.,3.,7./


vedoucí jídelny: Veronika Telekešová,  vedoucí kuchařka: Marie Hacklová

 


  • Strávníci se řídí provozním řádem ŠJ, alergeny  a množství pokrmů jsou uvedeny v ceníku na webu ZŠ a vedle jídelníčku.
  • V době svačiny je zajištěn pitný režim.
  • V jídelně podáváme: džus a vodu z Bonnomatu, čaj a mléko z termosů.
  • V kuchyni se pracuje s konvektomatem..,
  • Obědy a svačiny se přihlašují a odhlašují den předem do 13,30 hodin osobně nebo emailem 

Seznam alergenů

01 obiloviny obsahující lepek, 02 korýši, 03 vejce,  04 ryby,

05 podzemnice olejná,  06 sójové boby,

07 mléko, 08 skořápkové plody,  09 celer, 10 hořčice,

11 sezamová semena

12  oxid siřičitý, 13 vlčí bob, 14 měkkýši

JÍDELNÍ LÍSTEK MŠ

12.dubna -16.dubna

Pondělí

cereálie s mlékem, ovoce (01,03,07)

polévka kuřecí s těstovinou (01,03,09)

květákový nákyp, rajče, džus (01,03,07)

houska, sýr, ovoce, pití (01,03,07)

Úterý

přesnídávka, piškoty,ovoce, mléko (01,03,07)

polévka česnečka (03,)

hovězí cikánská pečeně, těstoviny, ovocný nápoj  (01,03,07)

chléb, pomazánkové máslo, zelenina, čaj (01,03,07)

Středa

chléb, tvarohová pomazánka s celerem, ovoce, mléko (01,03,07)

polévka ze zelených fazolek ()

bramborová kaše, karbanátek, červená řepa, pití(01,03)

vícezrnný rohlík, šunka, máslo , zelenina , čaj (01,03)

Čtvrtek

domácí moučník,ovoce, kakao (01,03,07)

polévka kmínová s bulgurem (01,)

kuřecí po čínsku, ryže, džus (01,,09)

chléb, tuňáková pomazánka, zelenina, čaj (01,03,07)

Pátek

chléb, fazolová pomazánka, kapučíno, zelenina (01,03,,07)

polévka zeleninová se sýrovým kapáním (

segedínský guláš, vícezrnny knedlík, ovocný nápoj (01,03,07)

chléb, žervé, zelenina,pití (07,01,03)

19.dubna – 23.dubna

pondělí

chléb, pomazánkové máslo, zelenina, mléko (01,03,07,04)

polévka zeleninová s kapáním (03)

čočka na kyselo, chléb, (01,03,07)

cereální tyčinka, ovoce, pití (01,03,07)

 

úterý

rohlík, nutella, špaldový nápoj, ovoce(01,03,07)

polévka mrkvová ()

bramborová kaše, file na másle, pití (04,07)

chléb, sýr, zelenina,  ( 01,03,07)

 

středa

chléb, tvarohová pomazánka, zelenina (01,03,07)

polévka kuřecí s jáhlamí (01,03,07)

rýže, játra na cibulce (

ovocné pyré, piškoty, pití (01,03,07)

 

čtvrtek

toustový chléb, máslo, kapučíno (01,03,07)

polévka bramboračka (03,07)

těstoviny s kuřecím masema a brokolicí (01,03)

jogurt, ovoce (01,03,07)

 

pátek

chléb, špenátová pomazánka, mléko (01,03,07)

polévka hovězí s těstovinou (01,03)

bramborový knedlík, vepřové na česneku (01,03,07)

chléb, strouhaný sýr, ovoce (01,03,07)

 

Pitný režim: čaj sladký i hořký, voda, ovocný čaj celý den 

vedoucí ŠJ: Telekešová Veronika

 kuchařka: Václava Čimerová

Změny v jídelníčku vyhrazeny

 

 

alergeny   01 obiloviny    02 korýši    03  vejce    04  ryby    05 arašídy    06  sojové boby    07 mléko    08 skořápkové plody    09  celer    10  hořčice

                 11  sezam      12 oxid siřičitý      13 vlčí bob     14 měkkýší