Mašinka

Umístění třídy Zadní žlutý pavilon

Třídní e-mail                                    ms.masinka@seznam.cz

DUBEN

První polovina měsíce se nesla v duchu Velikonoc. Jsou barevné, veselé, letos i slunečné a děti milují koledu a těšení. Vajíčka jsme namalovali na několik způsobů. A k tomu kuřátka a zajičky a také jsme vyzdobili obaly na macešky. Úžasné je, že se většina rodičů zapojila do tvoření na velikonoční výstavu. Velké díky všem. Při společné dilničce vznikli krásní ušatí velikonoční králíčci. Oslavili jsme několik svátků a narozenin. A hlavně si užili čarodějný týden. Učili se čarovat a vařit kouzelné lektvary. Vyzkoušeli jsme, jak zvládáme ovládat létaci koště. Vyparádili jsme se, díky maminkám, do čarodějnických kostýmů. Hledali jsme diamanty v pískovišti a našli dokonce poklad. A nezapomněli jsme si pentličkami ozdobit májku. Bylo toho hodně a bylo to fajn.

BŘEZEN

Konečně se oteplilo. Vzali jsme útokem pískoviště. Po zimě už nám chybělo. Dali jsme se do hledání diamantů, pískového vaření a staveb všeho druhu. K tomu se samozřejmě váže písek v botách, ve vlasech, za krkem a někdo si ho určitě odnesl i domů. Dvakrát nás navštívilo divadlo s pohádkou O Sněhurce a se Slepičí pohádkou. A protože pohádek není nikdy dost, zahráli jsme si ještě loutkové divadlo. Uspořádali jsme dílničku s rodiči, při které jsme si pomalovali trička. Zvládli jsme se jarně vyfotit i když u někoho to bylo s přemlouvání. A hlavně jsme přivítali jaro a v tomto duchu vyzdobili školku a začali se těšit na Velikonoce.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie: