Lodička

Pedagogové                           Hana Hošková 

                                            Bc. Kateřina Svobodová 

                                               Eva Žáková - asistent pedagoga


Umístění třídy                         Stará budova nahoře

Třídní e-mail                         ms.lodicka@seznam.cz

__________________________________________________________________

 

V lese 

  První jarní paprsky nás nalákaly na procházku. Prošli jsme lesem, pozorovali jaro a poslouchali zvuky lesa. Nakonec si děti na paloučku postavily domečky.

 

Se štěňátkem

  Omezený provoz školky zapříčinil, že chodilo méně dětí. Vyrazili jsme do lesa a doprovod nám dělalo štěňátko paní učitelky Jany. S dětmi se brzy skamarádilo, přestalo se bát a nechalo se hladit a vodit. Prošli jsme kus lesa a ohřáli se na paloučku.

 

Odrážedla

 

  Stejně jako na podzim, jsme si s dětmi rezervovali jednou týdně dopravní hřiště. Děti musí mít helmy. Mohou si vybrat, jestli chtějí jezdit na odrážedlech nebo na koloběžkách.

 

Čarodějnice

   Den začal výrobou kouzelných netopýřích hodinek. Pak jsme si vymýšleli kouzelná čarodějná jména a místa. Hráli hry a přáli Aničce k narozeninám.

 

Čarodějnický rej

  Nakonec jsme čarovali, vařili lektvary, chytali pavouky, měnili se na různá zvířátka. Tančili a užívali si čarodějnický den.  Rozdávala se odměna za vyrobená košťátka a za masky. Paní kuchařky nám přinesly moc dobré kouzelné perníčky.

 

Oslava Elinky a Matýska

   Celý podzim a zimu děti neslavili skoro žádné narozeninky. Oslavy si nechaly až na jaro. A tak se nám sešly dvoje narozeniny v jeden den. Ale alespoň je větší důvod k oslavě. Děkujeme maminkám za dobroty a dětské šampaňské. Děti si to moc užily.

 

 

 

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie:

Video z vánoční nadílky (21,9 MB)