Lodička

Umístění třídy                         Stará budova nahoře

Třídní e-mail                         ms.lodicka@seznam.cz

Červen

Měsíc červen se nesl ve znamení léta. S dětmi jsme až na druhý pokus vyrazili vlakem na školní výlet na Farmu do Příkosic. Na farmě se děti seznámili s tím, jak a kde zvířátka bydlí a paní majitelka nám řekla, jak se o ně starat. Stlali jsme slámu a seno pro zvířátka, krmili jsme kozy, hřebelcovali koně a paní majitelka nás za odměnu na koni povolila. Na závěr všechny děti hledaly podkovu pro štěstí. Při zpáteční cestě jsme navštívili naší bývalou paní kuchařku, která nyní pracuje v Mš Příkosice. Děti se z výletu vrátily unavené, ale plné zážitků. V červnu jsme si s dětmi také povídali, jak budou trávit čas o prázdninách. Byly seznámena s bezpečností, ale i s nástrahami, které na ně o prázdninách mohou čekat. Všechny děti se na prázdniny moc těší. Hurá prázdniny.

KVĚTEN

V květnu jsme s dětmi ke Svátku matek vytvořili přáníčka a náhrdelník pro maminku. Povídali jsme si o tom jaká je jejich maminka, jak vypadá a proč jí mají rádi. Během května nás také navštívil pán s papoušky a jinými ptáky. Shlédli jsme také několik divadelních představení, divadlo K.Koula - Povídání o pejskovi a kočičce a divadlo Múza - Míček Flíček. 26.6. se na školní zahradě konala Zahradní slavnost k MMD, kde si děti a rodiče mohli zatancovat s Inkou Rybářovou.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie: