Lodička

Umístění třídy                         Stará budova nahoře

Třídní e-mail                         ms.lodicka@seznam.cz

__________________________________________________________________

19.6. 2021 se uskutečnil školní výlet. Protože osobním vlakem jelo jen málo dětí z naší třídy, rozhodli jsme se pro přesun vlakem. Jeli jsme na Janov a odtud pěšky přes les a dětské hřiště zpět do školky. Děti si to moc užily. Cestou hledaly poklad, snědly svačinku i řízky a pohrály si na hřišti. Odpočinek při pohádce byl tedy zasloužený.

Rozloučení se školním rokem proběhlo bez rodičů, ale odpoledne bylo plné zážitků. Děkujeme kuchyni za párky v rohlíku, to byly děti nadšené. Na osvěžení měly děti k dispozici nádoby s vodou i nanuky.  Odpoledne plné her pak zakončilo předávání diplomů a medailí od Sokola a diskotéka.

Celé jaro se slaví. Tak zní nápis v našem třídním plánu. A plán plníme na sto procent. Slavíme každý týden. Tentokrát Valinka a Honzík. A Péťa jim postavil parádní stavbu.

Letos se ve třídě sešly všechny čtyřleté děti. Narozeniny se slaví během celého roku. Nejvíce oslav však bylo na jaře. Slavil Péťa, Anička, Elinka, Anička, Matýsek. Všem rodičům děkujeme za občerstvení a bonbónky. A také za dětské „šampáňo“. S tím jsme si tedy užili dost legrace. Dobroty přinesl také Tadeášek. Má narozeninky až v létě, ale na Den dětí chtěl dětem udělat radost.

Den dětí byl ve znamení soutěží. Vše bylo připraveno na zahradě a počasí nám přálo. Za splnění úkolu děti dostaly razítko. Za všechny razítka pak byla odměna v podobě nanuku.

Děkujeme všem zúčastněným příslušníkům Policie za pěkné dopoledne. Krásně vše připravili. Děti byly nadšené z aut i čtyřkolky. Zajímavý byl také výklad, co se k čemu používá. Odměnou za pozornost byly karty i přívěsek. Děti o zajímavém dopoledni ještě několik dní mluvily.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie:

Video z vánoční nadílky (21,9 MB)