Lodička

Umístění třídy                         Stará budova nahoře

Třídní e-mail                         ms.lodicka@seznam.cz

Duben v Lodičce

Začátek měsíce dubna jsme věnovali přípravám na Velikonoce. Z procházek jsme si přinesli pučící větvičky na výzdobu třídy a tvořili jsme kraslice a velikonoční zajíčky. Děti se naučily koledu, která je velmi bavila a těšily se, co jim velikonoční zajíček nadělí. Šly jsme se podívat do knihovny, kde byly vystaveny výrobky dětí a rodičů. Účast byla veliká a děti pyšně ukazovaly v knihovně kamarádům své výrobky. Proběhla také dílnička pro rodiče s dětmi, kde si všichni vyrobili krásné velikonoční věnce. Druhou polovinu měsíce jsme se těšili na čarodějnický rej. Děti se naučily létat na koštěti a připravit čarodějnický lektvar. Ozdobili jsme společně májku a vše jsme zakončily čarodějnickým rejem v kostýmech.

Březen

V březnu se na nás konečně usmálo sluníčko. Přivítali jsme jaro, seznámili jsme se s hlavními znaky jara, s jarními květinami, vracejícími se ptáky a se zvířaty probouzejícími se ze zimního spánku. Při procházkách jsme pozorovali pučící přírodu a plnili jsme jarní úkoly. Navštívilo nás divadlo Múza s pohádkou O Sněhurce a divadlo Nána s pohádkou Slepičí. Proběhlo také fotografování dětí s jarní tématikou.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie: