Balón

Jiřina Pilařová - asistent pedagoga

Umístění třídy           Přední zelený pavilon

Třídní e-mail           ms.balon@seznam.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Všichni letí na koštěti

Poslední dubnový týden jsme věnovali tradici pálení čarodějnic. Zkoušeli jsme stavět ,,hranici", vyrobili si kouzelnou hůlku, kterou jsme si vlastnoručně vybrali v lese. Hráli jsme spoustu veselých her, při kterých jsme se proměňovali v čarodějnice, pavouky a jinou všelijakou havěť. ,,Vařili" jsme lektvar podle receptu. Součástí oslav byla i výstavka vlastnoručně vyrobených košťat, košťátek a čarodějnic, se kterými pomohli dětem rodiče.Tímto jim chceme moc poděkovat. Všechny výrobky jsme náležitě ocenili.

V pátek nás potom čekala ,, Čarodějnická škola". Téměř všechny děti přišly převlečené za čarodějnice, čaroděje, báby, ale navštívil nás i Harry Potter, Gertrůda, Hermiona,...někdo přiletěl i na koštěti nejnovějšího i postaršího modelu. Plnili jsme čarodějnické zkoušky. Největší úspěch mělo vyrábění lektvaru, který jsme společně začarovali. Všichni vše úspěšně splnili a dostali čarodějův výuční list a odměnu.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.