Autíčko

Třídní e-mail                    ms.auticko@seznam.cz

________________________________________________________________

Ukončení školního roku
Dne 21.6.2021 jsme s dětmi ukončili školní rok na školní zahradě s hraním, soutěžemi a diskotékou. Na úplný závěr děti dostaly diplomy a medaile za celoroční plnění úkolů Se Sokolem do života
Školní výlet
Dne 16.6.2021 jsme se s plnými batohy jídla a pití vydali s dětmi přes cyklostezku pěšky do Dobříva, kde na nás čekala prohlídka Vodního Hamru, která děti velice zaujala. Po prohlídce si z batohu děti vyndaly svačinu, kterou jim připravily paní kuchařky. Po odpočinku, posilnění a krátkém dovádění na dětském hřišti, jsme se všichni vydali na zpáteční cestu. I když bylo velké horko a cesta dlouhá, všechny děti ji zvládly na jedničku, za odměnu na ně v MŠ čekala sladká odměna.
.
Den dětí a Policie

V úterý 1.6.2021 , jsme s dětmi na školní zahradě oslavily svátek dětí. Děti soutěžily a plnily úkoly na jednotlivých stanovištích. Na závěr byly odměněny diplomy a nanukem. V pátek nás v MŠ navštívila policie ČR. Děti si prohlédly a vyzkoušely policejní vozy a policejní výzbroj a výstroj.

Úsměv mojí maminky

V naší třídě Autíčko jsme si s dětmi povídaly o nadcházejícím svátku všech maminek. Děti povídaly o tom, kdo bydlí u nich doma a samozřejmě o mamince, jak se jmenuje, jak vypadá a co na ní mají nejraději. Během týdne si všechny děti pro svoji maminku vyrobily krásný dárek.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie: