ZŠ - návrat 1. a 2. třídy

Zveřejněno: 11. 11. 2020, zapsal: Ha­na Vi­mro­vá, přečteno: 228x

Návrat 1. a 2. třídy do škol

Vážení rodiče,

pravděpodobně se ve středu 18. 11. 2020 budou moci žáci 1. a 2. třídy vrátit do škol za přísných hygienických podmínek. Zároveň pro tyto dva ročníky bude otevřena školní družina a jídelna.

Školní družina bude otevřena každý den od 6, 00 do 7, 40 hod. a od 11, 40 do 16, 00 hod. Žádáme vás, abyste ŠD využívali pouze v nejnutnějších případech (zaměstnání rodičů). A zároveň vás prosíme o sdělení, zda a kdy budete ŠD využívat/nevyužívat.

Informace o využívání/nevyužívání ŠD pošlete nejpozději do pondělí 16. 11. 2020 na e-mail: reditelka@zshradek.cz.

Pokud bude vaše dítě docházet na obědy do školní jídelny, je nutné si obědy přihlásit u vedoucí ŠJ.

O dalším postupu (jak bude vyučování probíhat, rozvrhy daných tříd…) vás budeme informovat prostřednictvím školního webu.

S pozdravem Mgr. Iveta Kostovová, ředitelka školy