Mašinka

Pedagogové

Janka Bufková

Lucie Černá

Umístění třídy Zadní žlutý pavilon

Třídní e-mail                                    ms.masinka@seznam.cz

__________________________________________________________________

Karneval

V týdnu od 22.2. – 26..2.2021 jsme se ve třídě Mašinka věnovali Masopustu. Děti se seznámily s tradicemi, vyrobily si škrabošky, uspořádali jsme soutěže a velkou přehlídku masek. Děti byly odměněny diplomem, medailí a sladkostí. Všichni jsme si tento týden velmi užili.

Podzimníčci

 

Na měsíc říjen byla v celé MŠ ,tedy i v naší třídě vyhlášena soutěž o nejlepší a nápaditou podzimní dekoraci .Zapojilo se sedm účastníků(rodin).Výrobky a dekorace byly převážně z přírodního materiálu ,ale také z papíru a háčkované z příze.

Společně se všemi dětmi i rodiči jsme výrobky zhodnotily a odměnily všechny zúčastněné. Ve čtvrtek 5.11.se naše třída zapojila do celoškolkového dne se skřítkem Podzimníčkem .Vycházeli jsme z projektového dne zpracovaného naší kolegyní Martinou. Téměř všechny děti přišly převlečeny za skřítky Podzimníčky. Během dopoledne jsme zopakovali vše co jsme se během podzimních témat naučili - písničky ,básničky ,tanečky ,dramatizace .Děti pracovaly s podzimně  laděnými pracovními listy a úkoly. Uspořádali jsme přehlídku masek na ,,módním molu" ,což mělo u dětí obrovský ohlas a zapojili se i stydlíni . V úplném závěru byl rej skřítků - dětská diskotéka. 

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie: