Lodička

Umístění třídy                         Stará budova nahoře

Třídní e-mail                         ms.lodicka@seznam.cz

Prosinec

Měsíc prosinec jsme v naší třídě začali společným rozbalováním adventního kalendáře. Na každý den byl připraven pytlíček s překvapením, sladkostí či malou drobností. Měli jsme čertí školku, ve které jsme mohli konečně zlobit a dostali jsme čertovské vysvědčení. Nacvičovali jsme představení pro čerta, Mikuláše a anděla, které se nám při Mikulášské nadílce náramně hodilo. Objevilo se pár slziček, ale sladká odměna je brzy zahnala. Při rozsvěcování adventních svíček jsme si společně říkali tajná přání pro Ježíška, nakonec jsme mu napsaly dlouhatánské dopisy. Nazdobily jsme si perníčky, vyrobili dárečky pro své blízké, šly jsme ozdobit stromeček zvířátkům do lesa a netrpělivě čekali na to, co nám Ježíšek do školky nadělí. Při Vánoční nadílce jsme si zazpívali koledy a pochutnali na cukroví .Dárečky, které jsme pod stromečkem našli, se nám moc líbily.

Listopad

V průběhu listopadu jsme trávili hodně času v lese. Pozorovali jsme změny přírody a počasí, stavěli jsme domečky pro zvířátka a skřítky a povídali jsme si nad přírodninami, které jsme našli. Oslavili jsme narozeniny kamarádů a svátek sv. Martina. Podzimní období jsme zakončili rejem v převlecích skřítků Podzimníčků. Užili jsme si vánoční keramiku a těšíme se na zimu.

Říjen v Lodičce

V měsíci říjnu nás chodilo do školky velmi málo. Za vše mohla rýma a kašel, kteří nás pěkně potrápili. I přes to, že nám nemocní kamarádi moc chyběli, jsme oslavili narozeniny, navštívilo nás divadlo Múza s pohádkou O papírovém drakovi, užívali jsme si podzimní přírodu a v neposlední řadě jsme zahájili kroužek Šikovné ručičky. A musíme říci, že šikovné ručičky opravdu máme.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.

Nejnovější fotogalerie: