Balón

Jiřina Pilařová - asistent pedagoga

Umístění třídy           Přední zelený pavilon

Třídní e-mail           ms.balon@seznam.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Podzimníčci

V prvním listopadovém týdnu u nás v MŠ probíhal celoškolkový projekt ,,Podzimníček".V tomto týdnu jsme si připoměli vše, co jsme se naučili o podzimu ( ovoce, zelenina, les, podzimní plody, počasí), zopakovali jsme si básničky, plnili spoustu úkolů od skřítka Podzimníčka. Děti se zapojily do projektu i se svými rodiči a to výrobou podzimních dekorací. Nejlepší výrobky byly oceněny. Společně jsme si i my vyrobili podzimní skřítky a nazdobili podzimní truhlík. Ve čtvrtek pak děti přišly do školky převlečené v podzimních maskách a užili jsme si spoustu zábavy a her.Nakonec jsme v pátek vyrazili  do lesa, kde jsme stavěli skřítkům domečky.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.