Balón

Jiřina Pilařová - asistent pedagoga

Umístění třídy           Přední zelený pavilon

Třídní e-mail           ms.balon@seznam.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Karneval

Poslední únorový týden jsme si užívali ve znamení karnevalu. Připravovali jsme se na něj společně. Děti vázaly proužky z krepového papíru, nafukovaly balónky. Připoměli jsme si tradici masopustu a zavzpomínali na už prožité dětské bály a co k nim patří. V průběhu týdne děti pracovaly s obrázky - společně skládaly z částí, hledaly rozdíly , malovaly karnevalové masky, pracovaly s robotickou hračkou - Bee Botem ( hledaly obrázek a k němu správný stín) a plnily spoustu jiných aktivit.Ve čtvrtek pak přišly všechny děti i paní učitelky v maskách. Měli jsme tu, Elsu, Hulka,ducha, čarodějnici, čajový pytlík a  spoustu dalších pěkných masek. Užívali jsme si veselí, tančili, hráli hry. Děti si mezi sebou zvolily nejhezčí masku - vyhrál kovboj Kuba. Vrcholem pak byla opravdová tombola, do které nám přispěla většina rodičů, takže si každý odnášel domů pytlík s překvapením. V pátek jsme pak využili zbylých balónků k dalšímu tvoření ( malbě).

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.