Balón

Jiřina Pilařová - asistent pedagoga

Umístění třídy           Přední zelený pavilon

Třídní e-mail           ms.balon@seznam.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Spaní ve školce

Na pátek 18.6. jsme se všichni obzvláště těšili. Celý týden jsme se připravovali na výpravu s pirátem Velký Jackem, který nám za to slíbil, že se s námi podělí o poklad. Sešli jsme se v podvečer ve školce a vydali se plnit úkoly a odměnou nám byl poklad, o který jsme se spravedlivě rozdělili. Odměna na nás čekala také ve školce. Následně jsme všechno řádně oslavili přípitkem, discotékou, promítli jsme si pohádku a večer ulehli do spacáků. Všichni jsme si to náramně užili.

Výlet

Ve středu 16.6. jsme se hned ráno vydali na pěší celodenní výlet do okolí Hrádku. Cestou v lese jsme plnili různé úkoly, hráli si v lese a došli jsme až k jeskyním. Poté jsme sešli na cyklostezku a cestou zpátky jsme si stačili pohrát u potoka. Bylo to v parném dni pro nás příjemné osvěžení.

Den  s policíí

V pátek 4.6. zavítala do naší MŠ policie s ukázkami své výzbroje a výstroje. Všechny děti měly plno dotazů a i chtěly  si vyzkoušet policejní auto a čtyřkolku. Děti si odnesly i malou pozornost - karty a odrazky. Děkujeme

Mezinárodní den dětí

Den dětí jsme oslavili soutěžemi na školní zahradě. Za každý splněný úkol dostlay děti razítko a za plný počet nasbírných razítek dostaly děti odměnu : nanuk, diplom, malou sladkost a časopis. Počasí nám přálo a všichni si to užívali.

Fotogalerie třídy:

Klikněte ZDE pro všechny fotogalerie spojené s naší třídou.